Sítě proti ptákům – špačkům

V době dozrávání hroznů jsou pro vinaře velkými nepřáteli špačci. Malí všežraví ptáci, kteří kromě hmyzu nepohrdnou ani cukrem se nalévajícími hrozny ve vinohradu. Pokud k ochraně hroznů před těmito malými ptáky nechceme používat střelné zbraně, účinnou mechanickou ochranou je síť proti špačkům. Její natažení na vinohrady je sice pracnější, ale účinnost a ochrana vína je téměř sto procentní. Sítě jsou velmi pevné a dají se většinou použít i více sezon po sobě. Výhodou použití sítě proti ptákům na vinohradech je i částečná ochrana hroznů před krupobitím.

Mimo vinohrady se dají sítě proti špačkům použít také na třešně, jahody a další ovoce či zeleninu, kterou sítí ochráníme před nechtěnou sklizní těmito ptačími jedlíky. Sítě musí být z materiálů, které jsou zdravotně nezávadné a odolávají UV záření. Nabízíme i sítě proti holubům, voliérové sítě nebo sítě na ochranu jezírek.


Technické parametry a ceník (ceny jsou uvedeny bez DPH, která je 21%)

Sítě proti špačkům Rozměr (m) Velikost ok (mm) Kč/m2 Kč/ks (bez DPH) Počet kusů
2,5x20m = 50m2  3×3  12,50
3,0x20m = 60m2  3×3  12,50


Pokud se vám nechce vyplňovat objednávku, nebo se vám nedaří zboží objednat, volejte na tel. 603490504, nebo 286585309, vše vyřídíme po telefonu.