Ohrazovací, regálové a skladové sítě

Regál sítOhrazovací sítě jsou vhodné pro použití ve sportu, tam kde je více hřišť vedle sebe vytvářejí dělící stěny,  sítě zabraňují úletu míčů z hřiště, instalují se za fotbalové branky, vymezují sjezdové trasy na lyžařských svazích, ohrazují místa, kde vyžadujeme, aby prostor nebyl poškozen  nebo kde je nebezpečno – chráněné krajinné oblasti, rašeliniště, močály.

Objednávejte zde Ochranné průmyslové a ohrazovací sítě.

Regálové sítě s volitelnou velikostí ok.

Skldové použitíRegálové sítě se používají ve skladech pro zakrytí regálů, aby uložené předměty z regálu nevypadávaly. Sítě se vyrábějí na zakázku dle velikosti regálu, po celém obvodu jsou obroubeny všitým provazem za který se síť k regálu připevňuje. Dle velikosti uloženého materiálu se vybírá velikost ok, ta je v rozmezí 2x2cm až 12x12cm.

Skládkové sítě vhodné pro oplocení, zakrytí skládek

Skládkové sítě proti úletu odpadků jsou levným a optimálním řešením při oplocení a zakrytí skládek komunálního odpadu. Síť zabrání úletu lehkých obalových materiálů do okolní přírody, snižuje náklady na úklid. Síť je lehká – při velké ploše nepotřebuje drahé masivní stavební prvky, nesaje vodu, při dešti nezvyšuje svoji hmotnost.