Ochranné sítě proti ptákům

Jsou vhodné na zakrytí úrody před nájezdy špačků a jiných ptáků, chrání  balkony proti holubům.  Brání hnízdění holubů na balkonech a fasádách, poškozování fasád a znečišťování budov ptačím trusem. Mezi jejich výhody patří rychlá montáž, dlouhá životnost i nenápadný vzhled. Díky ochranným sítím udržíte vaše balkony a lodžie čisté a bez ptačího trusu.

Voliérové sítě

Voliérové sítě jsou vhodným optimálním řešením při oplocení a zakrytí volných výběhů pro drůbež, bažantnice, chov hus a kachen, pštrosů a okrasného ptactva. Brání úniku chovných druhů do volné přírody, chrání chov proti létajícím dravcům, brání přenosu chorob z volné přírody, brání ztrátám na krmení – nekrmíte volně žijící druhy, zabezpečí vašemu chovu větší volnost a bezpečnost.

Sítě na balkony

Sítě  na balkony chrání  balkony proti holubům,  brání hnízdění holubů na balkonech a fasádách, poškozování fasád a znečišťování budov ptačím trusem. Mezi jejich výhody patří rychlá montáž, dlouhá životnost i nenápadný vzhled. Díky ochranným sítím udržíte vaše balkony a lodžie čisté a bez ptačího trusu. Sítě na balkony se vyrábějí se na míru dle přání zákazníka, jsou obroubeny provazem, pomocí něhož se připevňují.

Bezpečnostní sítě

Bezpečnostní sítě jsou používány při stavebních a montážních pracích, při výstavbě hal a mostů jako zajištění, nebo záchytná síť při padání předmětů z pracovních lešení. Bezpečnostní sítě se používají se proti pádu osob na stavbách, zmirňují následky pádu, sítě chrání proti padajícím předmětům při rekonstrukcích staveb, památek a při stavbách mostů. Chrání proti opadávání částí staveb, věží a říms. Dále nabízíme i sítě na regály nebo sítě na kontejnery či vagony.